اصلاح لبخند لثه ای یکی دیگر از روش های اصلاح طرح لبخند می باشد ،گاهی در بعضی افراد به هنگام لبخند زدن بخشی از لثه های آن ها نمایان می شود به این حالت لبخند لثه ای می گویند  . کلینیک دندانپزشکی غرب تهران به راحتی با متد های پیشرفته به اصلاح لبخند لثه ای می پردازد .

روش های درمان

زمانی که فرد از تاج دندان های کوتاهی برخوردار باشد ،به هنگام صحبت کردن و لبخند زدن لثه های فرد نمایان می گردند .جای نگرانی وجود ندارد ،به کمک یک جراحی این مورد به سادگی قابل درمان می باشد .

این جراحی در مدت زمان بسیار کوتاه و با بی حسی موضعی انجام می شود .

در برخی از مواقع نیاز است که با استفاده ونیر و یا درمان لمینیت به اصلاح طرح لبخند بپردازید.

اگر لبخند لثه ای به دلیل عامل وراتث فک و ژنتیک باشد ،با بالا بردن فک و جراحی فک می توان این مشکل را درمان کرد.

مشکل لبخند لثه ای در اثر هایپراکتیو و کوتاهی لب بالا باشد با جراحی و تزریق بوتاکس و شل نمودن عضلات لب بالا به درمان این مشکل پرداخته شود.

انتخاب دندانپزشک ماهر و با تجربه در این درمان بی تاثیر نمی باشد ،زیرا این درمان در زیبایی و چهره فرد بسیار تاثیر گذار می باشد و نیاز به دقت و تبحر خاصی دارد.

 افراد مناسب برای درمان لبخند لثه ای

در صورتی که لثه های شما در زمان خندیدن نمایان می شود به گونه ای که لثه های شما بیش از حد برجسته می باشند ، شما جز دسته اشخاصی هستید که کاندید مناسب برای درمان لبخند لثه ای هستید.

در صورتی که شخص لثه هایش بیش از حد بالا می باشد به گونه ای که کم بودن بافت لثه سبب نمایان شدن دندان ها در زمان خندیدن می شوید کاندید مناسبی جهت اصلاح لبخند لثه ای هستید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *