دندانپزشکی زیبایی

دندانپزشکی زیبایی طی چند دهه گذشته راه طولانی ای را طی کرده است. این روزها دندانپزشکی زیبایی خیلی بیشتر به سلامت روان و سپس بهداشت دهان کمک می کند.

حداقل ترین درمان در دندانپزشکی زیبایی که بیشترین تاثیر را در زیبایی لبخند می گذارد درمان بلیچینگ یا سفید کردن دندان می باشد ، لبخندی سالم و سفید توجه دیگران را جلب می کند اعتماد به نفس را بالا می برد و شما احساس بهتری خواهید داشت.

آیا می خواهید لبخند خود را با سفید شدن دندان ها حرفه ای کنید، یا شما نیاز به جایگزینی دندان های از دست رفته یا صدمه دیده با ایمپلنت را دارید، یا حتی شما نیاز دارید که دندان های کج خود را مرتب و صاف کنید، ما می توانیم با اصلاح طرح لبخند به شما کمک کنیم.

دندانپزشکی زیبایی امروزه جایگاه ویژه ای در میان افراد با سنین مختلف دارد ، دندانپزشکی زیبایی در واقع ادقام علم با هنر است که دندانپزشک زیبایی هنرمند آن است.

بیشترین روش های درمان که در دندانپزشکی زیبایی استفاده می شود شامل : ترمیم دندان با مواد کامپوزیتی و سرامیکی و یا روش هایی مثل بلیچینگ و کاشت دندان است.

روش کامپوزیت دندان در دندانپزشکی زیبایی

روش درمان با کامپوزیت دندان یکی از روش های پر استفاده در دندانپزشکی زیبایی به شمار میرود ، این روش مزایای خاص خود را دارد ضمن اینکه از لحاظ هزینه مقرون به صرفه است و افراد زیادی تمایل به انجام این روش دارند.

کامپوزیت ونیر مواد همرنگ دندان می باشد که بر روی دندان آسیب دیده یا بد رنگ و حتی جهت فرم دادن به دندان ، توسط دندانپزشک زیبایی روی دندان مانند خمیر گذاشته و فرم داده می شود، روش کامپوزیت ونیر به شدت وابسته به تبحر و هنر دندانپزشک می باشد ، به همین دلیل دندانپزشکانی که سبک به خصوصی دارند بیشتر انتخاب می شوند.

روش کامپوزیت دندان بیشتر مناسب افرادی است که می خواهند دندانهایی مرتب و خوش فرمی داشته باشند یا به دلیل لب پریدگی یا شکستگی دندان قصد ترمیم دندان را دارند.

لومینیرز در دندانپزشکی زیبایی

لومینیرز نسل جدید لمینت سرامیکی با ضخامتی کمتر توانسته نام خود را در روش های درمان بی خطر و روش محافظه کارانه بگنجاند.

ظرافت و استحکام بالاتر روش لومینیرز ضمن طول عمر بالا ، درخشندگی و زیبایی بیشتری به همراه دارد.

TOP