عمر-دندان-روکش-شده

عمر دندان روکش شده

بیشتر افراد در رابطه با طول عمر دندان های روکش شده از دندانپزشک خود سوال می پرسند . در این مقاله عمر دندان روکش شده را بررسی می کنیم و اینکه آیا می توان طول عمر دندان هنای روکش شده را افزایش دهیم .

روکش دندان ها نوعی ترمیم غیر مستقیم دندان محسوب می شود ،قبل از اقدام به روکش دندان ها ابتدا دندانپزشک وضعیت کامل دندان ها را بررسی می کند ،روکش دندان بنا بر مقدار دندان باقی مانده و شرایط بیمار انتخاب می شود . و می توان گفت طول عمر دندان روکش شده تحت تاثیر عوامل مختلف، متفاوت است .

در صورتی که فرد عادت به رعایت بهداشت دهان و دندان خود دارد می تواند عمر دندان های روکش شده را به نسبت افزایش دهد . کلینیک دندانپزشکی در غرب تهران عمر مفید برای روکش های دندان را حدود8 سال و کمتر از 10 سال عنوان می کند  .

عمر-دندان-روکش-شده

عمر مفید برای روکش دندان ها

روکش های دندانی را می توان در دو دسته کلی قرار دهیم ،روکش های دندانی متحرک و روکش های دندانی ثابت ،که هر کدام از آن ها مزایا و طول عمر متفاوتی دارند . افرادی که به بهداشت دهان و دندان خود بیشتر توجه دارند به نسبت می توانند طول عمر روکش دندان خود را به نسبت بالا ببرند .

روکش دندان  از گذشته تا به حال کاربرد بسیار فراوانی در دندانپزشکی زیبایی داشته است  و می توان گفت به عنوان یکی از بهترین و کار آمد ترین روش ها برای دندانپزشکی زیبایی می باشد .

آیا جنس روکش دندان می تواند تاثیری در مدت ماندگاری آن داشته باشد ؟

روکش های دندان از جنس های مختلفی در بازار وجود دارد ،می توان ازهرکدام از آن ها بنا بر شرایط استفاده کرد . یک دندانپزشک خوب در مرحله اول بررسی ها و معاینات لازم را انجام می دهد و بنا بر میزان هزینه ای که بیمار توان دارد بهترین جنس روکش دندان را پیشنهاد می کند و بیمار می تواند اعتماد به نفس از دست رفته خود را به دست آورد و لبخندی زیبا داشته باشد .

در کلینیک دندانپزشکی در سعادت آباد خدمات زیر ارائه می گردد

لمینیت دندان 

ایمپلنت دندان

کامپوزیت دندان

بلیچینگ دندان

اصلاح طرح لبخند

ارتودنسی

با تشکر مدیریت سایت کلینیک دندانپزشکی در سعادت آباد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *