عوارض-اصلاح-طرح-لبخند

عوارض اصلاح طرح لبخند

اصلاح طرح لبخند در افراد به منظور زیبایی و ترمیم دندان ها خراب و پوسیده انجام می شود . اکثریت بیماران از نتیجه نهایی اصلاح طرح لبخند راضی می باشند .شاید این سوال بیشتر افراد متقاضی برای اصلاح طرح لبخند باشد که آیا عوارض اصلاح طرح لبخند برای افراد وجود دارد یا خیر. ممکن است بعضی از درمان های دندانپزشکی برای بیمار خطرات و عوارضی را بر جای بگذارد و باعث شود که سلامت جسمی بیمار را تهدید کند .

بهترین دندانپزشک زیبایی  باید قبل از اقدام به درمان در رابطه با تمام خطرات و عوارض موجود برای درمان با بیمار خود صحبت کند .

درمان های دندانپزشکی را می توان در دودسته قرار داد . درمان های زیبایی که در مان های غیر ضروری هستند و تنها به دلیل زیباسازی برای بیمار انجام می شود . دسته بعدی،درمان های ضروری می باشد که با هدف درمانی برای حفظ سلامت دهان و دندان برا ی بیمار انجام می شود .

کاشت نگین دندان یکی از خدماتی می باشد که تنها به دلیل زیبایی برای فرد انجام می شود و می تواند خطرات وعوارضی برای داشته باشد . اما می توان گفت تمام خدمات مربوط به سلامت دندان ها کمتر می تواند عوارض و تهدیدی برای بیمار داشته باشد .

عوارض-اصلاح-طرح-لبخند

اما برای روشن شدن دقیق موضوع عوارض اصلاح طرح لبخند  به تک تک موارد می پردازیم .

عوارض درمان ارتودنسی

ارتودنسی دندان ها  به منظور مرتب سازی دندان ها انجام می شود . یکی از معایبی که این روش درمانی دارد ،کشیده شدن دندان ها قبل از درمان می باشد . همچنین یکی دیگر از این عارضه ها پوسیدگی دندان ها به دلیل تجمع جرم وپلاک بر روی دندان ها می باشد ،البته اگر بیمار به توصیه های دندانپزشک به درستی عمل کند این مشکل ایجاد نمی شود .

تمیز کردن دندان ها در درمان ارتودنسی کمی با مشکل مواجه می شود ،براکت ها مانع از نفوذ مسواک بر روی دندان ها می شود .

عوارض سفید کردن دندان ها

برای سفید کردن دندان ها از مواد شیمیایی استفاده می کنند که ممکن است در عاج دندان ها و لایه های زیرین مینا نفوذ کنند و سبب تضعیف استقام و استحکام دندان ها شوند . البته این مورد در صورتی اطلاق داده می شود که فرد به کرات از این روش درمانی استفاده کند .

البته موارد ذکر شده تنها در موارد خاص ایجاد می شود بهتر ایت قبل از استفاده از خدمات زیبایی دندانپزشکی با دندانپزشک در ای خصوص صحبت کنید و از فواید و عوارض روش درمانی مدنظر جویا شوید .

کلینیک دندانپزشکی در سعادت آباد  به عنوان یکی از بهترین مراکز دندانپزشکی در سعادت آباد شناخته شده است . دندانپزشکی در سعادت آباد بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه می دهند و با کادر مجرب خود سعی در ارائه بهترین خدمات را دارند.

در کلینیک دندانپزشکی در سعادت آباد خدمات زیر ارائه می گردد

لمینیت

ایمپلنت دندان

بلیچینگ دندان

اصلاح طرح لبخند

ارتودنسی

با تشکر مدیریت سایت کلینیک دندانپزشکی در سعادت آباد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *