قیمت-لمینیت-دندان

قیمت لمینیت دندان

افرادی که نیاز به خدمات دندانپزشکی خصوصا زیبایی دارند ،طبیعی است که برآورد قیمت کنند . در این مقاله به بررسی قیمت لمینیت دندان می پردازیم . لمینیت دندان ،لایه ای همرنگ دندان می باشد که افراد برای اصلاح و البته ترمیم دندان ها از آن ها استفاده می کنند .لمینیت دندان هم به صورت سرامیکی و هم به صورت کامپوزیت دندان وجود دارد . در واقع یکی از متداول ترین خدماتی که امروز در دندانپزشکی زیبایی ارائه می گردد لمینیت دندان می باشد که بسیار پر کاربرد می باشد .

لمینت دندان در دو دسته قرار دارد

لمینیت سرامیکی

این نوع از لمینیت از جنس سرامیک می باشد . در نتیجه دارای ظاهری زیبا تر و البته مستحکم تر از لمینیت های کامپوزیتی می باشند . دندانپزشک زیبایی بعد از قالب گیری لمینیت های سرامیکی را در لابراتور می سازد و بعد از آن به بیمار ارائه می دهد . لازم به ذکر است که قیمت این نوع لمینیت به نسبت بیشتر می باشد .

قیمت-لمینیت-دندان

لمینیت کامپوزیتی

این نوع از لمنیتی به نسبت روش قبل تراش کمتری به دندان ها وارد می شود و در مواقعی حتی دندان ها بدون تراش هم لمینیت کامپوزیتی ،می شوند . این نوع از لمنیت ها نسبت به لمینت های سرامیکی از قیمت پایین تری برخوردار می باشند . تنوع رنگ کامپوزیت دندان بیشتر می باشد .

در کلینیک دندانپزشکی در سعادت آباد بسته به شرایط بیمار هر کدام از روش ها برای بیمار انتخاب می شود .

قیمت لمینیت دندان

برای خدمات دندانپزشکی نمی توان تعرفه های دقیقی بیان کرد ،به این دلیل که بسته به جنس موارد این هزینه ها متغیر می باشند .

در این جا هر هزینه ای که بیان می شود دقیق نمی باشد ،در صورتی برآورد هزینه دقیق خدمات باید با دندانپزشک زیبایی خود در این رابطه مشورت کنید .

میزان قیمت لمینیت دندان با کامپوزیت تقریبا از 300 تا 800 هزار تومان می باشد ،اما به نسبت قیمت لمینیت سرامیکی دندان به نسبت بالاتر می باشد . قیمت لمینیت سرامیکی دندان از 600 تومان تا 1500 تومان متغیر می باشد . در نتیجه هزینه کامپوزیت دندان مناسبتر از لمینیت سرامیکی دندان می باشد .

شما می توانین بر اساس شرایط خود هر کدام از این خدمات را انتخاب کنید .

کلینیک دندانپزشکی در سعادت آباد  به عنوان یکی از بهترین مراکز دندانپزشکی در سعادت آباد شناخته شده است . دندانپزشکی در سعادت آباد بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه می دهند و با کادر مجرب خود سعی در ارائه بهترین خدمات را دارند.

در کلینیک دندانپزشکی در سعادت آباد خدمات زیر ارائه می گردد

لمینیت

ایمپلنت دندان

بلیچینگ دندان

اصلاح طرح لبخند

ارتودنسی

با تشکر مدیریت سایت کلینیک دندانپزشکی در سعادت آباد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *